Preity-najlepsza aktorka

Forum poświęcone Preity Zincie.Zapraszamy!!!


  • Index
  •  » Newsy
  •  » Dlaczego Preity prowadzi program "Guinness World Records"?

#1 2011-03-10 17:55:15

 asha

Administrator

31860890
Skąd: Maszkowo
Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 163
Punktów :   
WWW

Dlaczego Preity prowadzi program "Guinness World Records"?

Dlaczego Preity prowadzi program "Guinness World Records - Ab Indie Todega"?
http://preityzintafanclub.files.wordpress.com/2009/11/premieres-1.png?w=186&h=90



Program "Guinness World Records - Ab Indie Todega" ma mieć premierę 18 marca na kanale Colors TV. Preity będzie gospodarzem show wraz z aktorem Shabbir Ahluwalia. Indusi chcą pobić nowe rekordy jak ciągnięcie ciężkich pojazdów przez włosy, odbijania omletów w rekordowym czasie,połykanie miecze i inne.
Wywiad przeprowadzał Rajul Hegde.

Co cię skłoniło do zrobienia programu telewizyjnego?
Nie ma poczucia dumy bycia gospodarzem show, który umożliwia Indusom przynieść sławę zwykłym ludziom, którzy potrafią zrobić niezwykłe rzeczy.
I podobało mi się także to, że ludzie nie przychodzą tu z wszelkich uprzedzeń.
Ale z miłości do przygody.
Robiłam wszystko, od strzelania z karabinu,nurkowania i skoków spadochronowych Jestem bardziej chłopczycą i żeby to pokazać oczekiwałam na takie show. Bym się udusiła, gdybym tylko miała iść do programu i siedzieć.

Więc zawsze byłaś chłopczycą?
Jeśli spojrzeć na moje zdjęcia z dzieciństwa, widać mnie ze złamaniami, zadrapania i siniaki. I nie wyglądam jak dziewczyna!

Biłaś jakiś chłopców?
Wychowałam się w gronie chłopaków. Mam starszych i młodszych braci. Skąd dowiedziałam się, że jeśli masz jakiekolwiek problemy, wtedy bić ich dokładnie tam.
Mam pobić chłopaków w Delhi i Bombaju. Należy starać uderzać kogoś tylko wtedy, gdy ma się na sobie dobre buty. I nie trzeba być komandosem - po prostu wygrywasz lub przegrywasz! (śmiech)

Jak trudno było przystosować się do telewizji?
To było trudne, ponieważ w filmach narzekasz na powtarzanie scen. W telewizji, nie masz przerwy. Plus, ciągle stoję.Pokażę jaką mam publiczność,więc nie wiem, jakie pytania będą zadawać.

Czy powiedziałaś twórcom co nie było dla ciebie wygodne w programie?
Oczywiście! Ale myślisz, że będą mnie słuchać (śmiech)?
Jeśli zatrudnili mnie do działania, nie będą mnie uczyć, jak to zrobić. Ludzie pracowali w telewizji od 20 lat i nie powiem im, jakie to ma być bezpośrednie telewizyjne show. Jeśli coś jest bardzo osobistego, mogę powiedzieć im grzecznie, ale to wszystko.

Jak reagowałaś na ludzi którzy robili niezwykłe czynności ?
Czasami chciałam zwariować. Jeden facet umieścić miecz wewnątrz usta i ja na to mogę patrzeć? Łzy toczyły się z oczów i trochę się przestraszyłam. To przewaga umysłu nad materią.
W czasie wojny Kargil, nie było Jawan, którzy zostali rozstrzelani osiem razy na 23000 metrów. Ale on posuwał się w górę i w dół górskich nawet po to by ratować ludzi. Przeżył.
Jeśli coś takiego w filmie się wydarzy, ludzie będą mówić, bohater. Ale to jest prawdziwa historia. Wiem, bo robiłam badania przy filmie Lakshya.
Tak więc w tym show, mamy spotkać prawdziwych ludzi, którzy robią szalone rzeczy.

Wygląda na to, straciłaś trochę na wadze.
Szczerze mówiąc, to dlatego, że powracam do filmów i rozrywki. Mogłam sobie pójść pograć w krykieta. Podczas imprez, nosimy krótkie spódniczki i do wyglądu pasuje. A podczas w krykieta, jesteśmy w dżinsach i t-shirt Kings XI i bez makijażu. I nie musisz się martwić o pozowanie i musisz wyglądać jak bohaterka. I schudłam około 7,5 kg.

Krążyły pogłoski, że chcesz sprzedać swoją drużynę krykieta.
To jest plotka. Nie sądzę, bym kiedykolwiek się to zrobiła. To moje dziecko,więc ciężko pracuję na to. Oddam swoje życie za drużynę.

Czy nakręcić jakieś filmy w tym roku?
Tak. Powrócę do filmów po IPL.

PFCPZ by Asha

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Dlaczego Preity prowadzi program "Guinness World Records"?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plDziwnówek Jak włączyć orange open dla firm www.kris-pol.eu