Preity-najlepsza aktorka

Forum poświęcone Preity Zincie.Zapraszamy!!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Newsy
  •  » "Jestem z powrotem w filmach"-Preity

#1 2011-03-30 20:57:05

 asha

Administrator

31860890
Skąd: Maszkowo
Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 163
Punktów :   
WWW

"Jestem z powrotem w filmach"-Preity

"Jestem z powrotem w filmach"-Preity
http://preityzintafanclub.files.wordpress.com/2011/03/miscevent2.jpg?w=186&h=90



"Jestem z powrotem w filmach" oficjalnie mówi Bollywoodzka piękność Preity Zinta.
Wszyscy fani myśleli że aktorka pożegnała się z filmami dla krykieta. Jednak aktorka mówi
"Właśnie odbyłam sobie 18 miesięczną przerwę od filmów. I wiedziałam, że wrócę do tego, co robiłam pierwotnie-do filmów. I tak, ja wracam do pracy "
"Oprócz" Guinness World Record Ab Indie Todega ", jestem zajęta nagrywaniem reklamy i wybranie scenariuszu do mojego najnowszego filmu. Zobaczycie mnie niebawem na dużym ekranie.Słyszę miłe słowa po spotkaniu z ludźmi z którymi niebawem będę pracować."-wyjaśniła.
Zanim zostało zadane kolejne pytanie aktorka powiedziała:
"Wiesz, kiedyś gdy wracałam z meczu krykieta, dziennikarz zapytał mnie:" To, co naprawdę robiłaś na meczu krykieta? "Odpowiedziałam, czy podejmuję pracę jak dziennikarz lub jestem dziennikarzem. Gdy byłam na meczu na krykieta, byłem po prostu na meczu krykieta. Jako aktorka, mam własną fabrykę, będę na planie codziennie. Jestem skoncentrowaną osobą. Nie jest możliwe, robić dwie rzeczy zadziwiająco dobrze w tym samym czasie. A teraz, jak już powiedziałam, oficjalnie wracam do filmów."
Puchar Świata? Tak.
Aktorka była w Mohali na meczu krykieta Indie-Pakistan i dopingowała Indiom.
"Mam bardzo małe zainteresowanie w Pucharze Świata. Ale jeśli o IPL, tak, z dużą głową. Ale ja naprawdę chcę widzieć Team India że mój zespół wygrał a ja mam puchar w swych rekach i go całuję."-śmiała się. Wszelkie preferencji dotyczących krykieta?
"Wszystkie moje preferencje na temat drużyny Kings XI Punjab. Dam im wszystkim moją dobrą energie i miłość. Nic w szczególności."-dodała
Ale co po Harvard?
Tak naprawdę po nic... "Nie, używam wiedzy, logiki, doświadczenia. Dowiedziałam się tam, co teraz robię. Działanie jest jednym z najtrudniejszych miejsc pracy. To nie jest łatwe, jak wszyscy myślą. Przygotowania do filmu jest równie trudne jak przygotowanie do egzaminów. Właśnie teraz rozumiem jak jestem zajęta w siłowni. Jest to dla mnie już połowa sukcesu.(śmiech)"-powiedziała Preity

PFCPZ by Asha

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » "Jestem z powrotem w filmach"-Preity

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plDziwnówek Jak włączyć orange open dla firm www.kris-pol.eu