Preity-najlepsza aktorka

Forum poświęcone Preity Zincie.Zapraszamy!!!


  • Index
  •  » Newsy
  •  » Wywiad z Preity podczas otrzymania tytułu doktora.

#1 2010-10-31 19:29:30

 asha

Administrator

31860890
Skąd: Maszkowo
Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 163
Punktów :   
WWW

Wywiad z Preity podczas otrzymania tytułu doktora.

Wywiad z Preity podczas otrzymania tytułu doktora.
http://www.bollyspice.com/features/images/10oct_BS-priety-zinta-doctorate02.jpg



Preity Zinta poświęciła 12 lat w branży filmowej.Została doceniona za Kal Ho Naa Ho, Kabhi Alvida Na Kehna i Veer-Zaara.
Aktorka działa w sprawach społecznych,promuje nieuprawnienia kobiet,obrońca praw człowieka,prace humanitarne są tak samo ważne jak wkład w kino indyjskie.Dlatego University of East London nadał jej tytuł doktora honoris causa.
Aktorka mówi w wywiadzie o nagrodzie,edukacji i o powrocie do filmów Bollywood.

Jaka było reakcja, gdy przyznano pani tytuł doktora honoris causa za swoją pracę w zakresie pomocy humanitarnej i światowego kina?
Jestem zaszczycona. To wspaniałe, gdy dostąpił mnie ten zaszczyt. W mojej karierze zawsze zdobywałam nagrody za filmy, ale taką nagrodę zdobyłam po raz pierwszy Dostaję coś za wkład kultury lub mojej pracy humanitarnej, więc myślę, że będzie niezwykle wyjątkowa nagroda dla mnie. Więc uważam, że ta nagroda będzie najbliżej mego serca.

Jak to jest po otrzymaniu stopnia specjalnie z University of East London?
Poszłam na cały kampus z wicekanclerzem i okazało się, że istnieje wiele Indusów studiuje właśnie tutaj , a nie tylko w Indiach. Wierzę, że jedna trzecia studentów są białe, jedna trzecia to czarni z  Afryki i Karaibów, a jedna trzecia z Azji. Wierzę również, że pracują na rzecz przedsiębiorczości kobiet.Byłam tu pierwszy raz i widziałam to wszystko.Tu jest fantastycznie.Mam nadzieje że moje relacje z uczelnią będą w jakieś części w przyszłości.

Jakie rady dałabyś uczniom?
Są dwie wiadomości które chciałabym przekazać. Pierwsza wiadomość dla wszystkich uczniów: Wykorzystaj swój czas tutaj, ponieważ jest to prawdopodobnie najlepszy czas w swoim życiu, są to lata budowania swojego życia,będziesz wiedzieć co robisz dobrze a co źle.Druga jest taka każdy z nas jest obywatelem tej planety.Powinniśmy zapewnić wszystko co najlepsze z całego świata i żyć szczęśliwie.

Czy trudno było kontynuować edukację po wejściu do Bollywood?
Gdy nagrywałam "Soldier" miałam jeszcze egzaminy z psychologii.
Pamiętam jak mówiłam producentowi że będę mogła nagrać film,jeśli pozwoli mi wrócić na moje egzaminy z psychologii. Później, gdy kręciła film w Rajasthan powiedziałam, że mam egzaminy, a oni powiedzieli: "Musisz zostać aktorką." Ale powiedziałam, że muszę zdać egzaminy. Wiem, że ciężka praca, gdy idzie się na studia i naprawdę doceniam fakt, że UEL zaszczycili mnie w ten sposób.

Oprócz scen w Main Aurr Mrs Khanna i Rab Ne Bana Di Jodi nie widzieliśmy się na dużym ekranie. Kiedy powracasz z nowym projektem?
2011 roku. Będzie można mnie zobaczyć w kilku filmach. Ale to tylko filmy, filmy i filmy dla mnie. Czuję się bardzo upokorzona, bo zdecydowała się na Twitter wszystkich moich fanów powiedzieć jedno konsekwentnie każdego dnia, a to: "Kiedy wracasz w filmach" I nawet nie wiem jak bardzo brakowało ze mną filmów moim fanom. Tak więc jestem bardzo podekscytowana i wracam naprawdę zabawne.

Byliśmy także na widowni, aby zobaczyć Preity gdy otrzymuje dyplom. W swojej mowie dziękczynnej powiedziała: "Kiedy byłam małą dziewczynką, mój ojciec zawsze mówił mi, że Induska, kiedy jest młoda, jest zależne od rodziców, kiedy wyszła za mąż,  jest na utrzymaniu męża, a kiedy jest stara , jest ona zależna od swojego syna.
Byłam naprawdę szczęśliwa, że rodzice dali mi szanse na edukacje, i dali mi to, co chciałam, więc dzisiaj, kiedy stoję na własnych nogach postanowiłam, że mam działać na rzecz wzmocnienia pozycji kobiet w Indiach".


filmik z wydarzenia


kraina bollywood by Asha

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Wywiad z Preity podczas otrzymania tytułu doktora.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plDziwnówek Jak włączyć orange open dla firm www.kris-pol.eu